Inżynier ds. Energetyki (Główny Energetyk) in Rybnik at Tenneco

Date Posted: 4/1/2024

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Rybnik
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    4/1/2024

Job Description

Zadania:

  • Zabezpieczenie ciągłości dostaw energii elektrycznej, gazu, - wytwarzania sprężonego powietrza;

  • Nadzór nad prawidłową eksploatację oraz utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń oraz infrastruktury elektrycznej i energetycznej (stacje transformatorowe, rozdzielnice nN, kotłownie, nagrzewnice gazowe, kompresory sprężonego powietrza, wodne układy chłodzenia, systemy wentylacji technologicznej itd.;

  • Nadzór oraz koordynowanie prac firm zewnętrznych związanych z infrastrukturą elektryczną i energetyczną;

  • Analiza kosztów energii;

  • Inicjalizowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych w podległym obszarze;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika, energetyka, automatyka;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wiedza praktyczna z zakresu budowy i działania urządzeń energetycznych;

  • Doświadczenie w monitorowaniu zużycia mediów;

  • Uprawnienia grup G1, G2, G3 w zakresie E (eksploatacja) i D (dozór);

  • Dobra znajomość wymagań prawnych w obszarze prawa energetycznego;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Mile widziana wiedza z zakresu zarządzania projektami;

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (m. in. kursy językowe);

#LI-PK1