MRS-Quality Engineer in Gliwice at Tenneco

Date Posted: 4/28/2024

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Gliwice
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    4/28/2024

Job Description

Niebawem minie 100 lat odkąd zajmujemy się produkcją i rozwojem amortyzatorów - w 1926 roku w USA nasza firma wprowadziła na rynek Monroe® Shock Eliminator i tym samym globalnie zrewolucjonizowała branżę automotive pod kątem zawieszenia. W Polsce, od ponad dwudziestu lat działamy na terenie aglomeracji śląskiej, gdzie znajduje się nasza fabryka oraz centrum inżynieryjne.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zapewnienie jakości dostarczanych produktów

Zapewnienie odpowiednich standardów jakości konkretnych produktów zgodnie z wymaganiami klienta

Zapewnienie dostarczenia próbek i dokumentacji PPAP w przypadku nowych lub zmienionych części oraz doprowadzenie do zatwierdzenia PPAP

Kontrolowanie jakości produktów , analizowanie problemów i wdrażanie czynności korygujących

Koordynowanie raportów 8D

Nadzór nad procesem rozliczania kosztów reklamacji

Tworzenie planów kontroli

Kaskadowanie / wdrażanie  wymagań klienta

NASZE WYMAGANIA

Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub z zakresu zarządzania jakością )

Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze zarządzania jakością , znajomość metod i narzędzi jakościowych ( 8D, PPAP, APQP, FMEA , Ishikava, 5Why, SPC, MSA itp. )  preferowana branża motoryzacyjna

Znajomość standardów ISO 9001/IATF 16949 : 2016 lub VDA 6.3

Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

Umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE

Komunikatywna znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY

Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym

Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia i wiedzy w przemyśle motoryzacyjnym

Dostęp do nowoczesnych technologii projektowania i produkcji

Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej

Atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do stołówki zakładowej, dofinansowanie do karty Medicover Sport)