Process Engineer in Rybnik at Tenneco

Date Posted: 4/18/2024

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Rybnik
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    4/18/2024

Job Description

Zakres zadań:

  • Zwiększenie efektywności procesu produkcyjnego poprzez analizę i wprowadzenie działań doskonalących mających na celu poprawę wskaźników (KPI);

  • Kierowanie zespołem projektowym zmierzającym do rozwiązywania problemów związanych z poprawą wskaźników produkujących;

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad jakości w procesie - analiza i proponowanie działań naprawczych;

  • Wykonywanie instrukcji standaryzacji pracy, arkuszy podziału pracy, instrukcji przezbrojeń;

  • Przygotowanie Kart Kontroli Paramentów Procesu;

  • Szkolenie operatorów z zakresu zmian dokumentacji;

  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych;

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów;

  • Korzystanie z narzędzi Lean Manufacturing takich jak 5S, 5W, Problem Solving, Ishikawa.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive;

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje;

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość normy IATF;

  • Praktyczna znajomość PFMEA (VDA);

  • Doświadczenie w narzędziach problem solving (preferowane A3);

  • Znajomość pakietu Ms Office;

  • Znajomość systemu SAP (mile widziane);

  • Umiejętności organizacyjne, ustalanie priorytetów oraz wielozadaniowość;

  • Umiejętności komunikacji;

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i premie świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji z branży automotive (w tym szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe);

  • Program poleceń pracowniczych;

#LI-PK1