Software Infrastructure Engineer in Rybnik at Tenneco

Date Posted: 4/18/2024

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Rybnik
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    4/18/2024

Job Description

Opis stanowiska:

Podstawową funkcją inżyniera infrastruktury jest dostarczanie: rozwiązań, usług i technologii w zakresie infrastruktury oprogramowania w zakresie narzędzi i metod inżynierskich, które zapewniają podstawowe rozwiązania i usługi programowe dla globalnej społeczności inżynierskiej. Zapewnia analizę, rozwój i wsparcie operacyjne: serwerów, pamięci masowych, wirtualizacji, rozwiązań chmurowych, administracji bazami danych i rozwiązań sieciowych VPN.

Odpowiada za: definiowanie, analizę, tworzenie, wsparcie, modyfikację i rozwój nowych funkcjonalności (jako udoskonalenia lub wsparcie rozwojowe w ramach ekosystemu infrastruktury), integrację systemów, testowanie, konserwację, monitorowanie i nadzór operacyjny nad przydzielonymi rozwiązaniami i usługami, niezależnie lub we współpracy z globalnymi zespołami ds. rozwoju i IT, w celu zwiększenia efektywności biznesowej.

Zakres obowiązków:

  • Zbuduj i utrzymuj podstawy: projektuj, buduj i zarządzaj krytyczną infrastrukturą oprogramowania dla narzędzi inżynieryjnych używanych przez zespoły na całym świecie;
  • Mistrz technologii: zarządzaj serwerami, pamięcią masową, usługami w chmurze, bazami danych i sieciami – jesteś specjalistą/specjalistką w dziedzinie IT!;
  • Rozwiązywanie problemów: rozwiązuj problemy techniczne, utrzymując wszystko w działaniu jak dobrze naoliwioną maszynę;
  • Guru procesów: opracowuj i ulepszaj procesy efektywnego wykorzystania technologii, ułatwiając życie każdemu;
  • Dzielenie się wiedzą: szkolenie i mentoring innych, wspieraj kulturę wiedzy technicznej;

Oczekujemy:

  • Ponad 5 lat doświadczenia: widziałeś już wszystko i poradzisz sobie ze wszystkim, co rzuca ci świat IT;
  • Wykształcenia wyższe w dziedzinach związanych z IT;
  • Specjalisty/Specjalistki w dziedzinie technologii: masz dogłębną wiedzę na temat rozwiązań sieciowych, pamięci masowej, wirtualizacji i chmury;
  • Profesjonalisty/Profesjonalistki w zakresie komunikacji: potrafisz jasno wyjaśnić złożone koncepcje techniczne odbiorcom technicznym i nietechnicznym;
  • Gracz zespołowy: prosperujesz w środowisku współpracy i zawsze jesteś gotowy na wyzwania;

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Możliwośc pracy hybrydowej (2 dni HO w tygodniu);

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i premie świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji z branży automotive (w tym szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe);

  • Program poleceń pracowniczych;

#LI-PK1